Salı 15.06.2021 15:31
Son Güncelleme: Salı 15.06.2021 21:33

Cristiano Ronaldo'dan cola tepkisi! 'Su için' diyerek o hareketi yaptı...

Cristiano Ronaldo’dan cola tepkisi! ’Su için’ diyerek o hareketi yaptı...

Dünya futbolunun yaşayan efsanelerinden Cristiano Ronaldo, EURO 2020'de Portekiz Milli Takımı'nın en büyük umudu olacak. Turnuvanın favorilerinden birisi olarak görülen Portekiz, 2020 Avrupa Şampiyonası'nda ilk maçına Macaristan karşısında çıkacak. 15 Haziran tarihinde oynanacak karşılaşma öncesin basın toplantısına çıkan Ronaldo'nun kola şişelerini kenara itmesi gündem oldu.

ABONE OL

2020 Avrupa Şampiyonası'nda Portekiz Milli Takımı'yla mücadele edecek olan Cristiano Ronaldo, turnuvadaki ilk maçına Macaristan karşısında çıkacak. EURO 2020'ye güçlü kadrosuyla gelen Portekiz, son şampiyon unvanıyla turnuvanın favori takımlarından birisi olarak görülüyor.

Macaristan'a karşı EURO 2020'de açılışını yapacak olan Portekiz, turnuvanın en zorlu grubu olan F Grubu'nda Almanya, Fransa ve Macaristan'la birlikte mücadele edecek.

Macaristan maçı öncesi Portekiz Teknik Direktörü, Fernando Santos ile basın toplantısına çıkan Ronaldo, tüm dünyada yankı uyandıran bir hareket yaptı.

Dünya yıldızı, basın toplantısı için yerine oturduğu ilk an önündeki kola şişelerini kenara itti ve su şişesini havaya kaldırarak, 'su için' mesajı verdi.

Cristiano Ronaldo'nun bu anları dünya gündemine otururken, canlı yayında verdiği 'su için' mesajı, sosyal medyada alkış aldı.

DİNLEMEK İSTERSENİZ
Obezitenin kalp damar hastalıklarına yol açtığını biliyor muydun?
Çektiği fotoğraflarla Türkiye topraklarında  yankı uyandırmış bir isim...

https://www.sabah.com.tr