Yıldız futbolcuyu yakan fotoğraf!

Real Madrid'in Portekizli futbolcusu Fabio Coentrao'nun, sigara içerken çekilmiş fotoğrafları nedeniyle kulübü tarafından para cezasına çarptırılacağı öne sürüldü.

11 Mart'ta bazı takım arkadaşlarıyla birlikte bir restoranda 24'üncü yaş gününü kutlayan Coentrao'nun burada çekilen fotoğraflarının bir internet sitesinde yayınlanması, futbolcunun başını derde soktu.
İspanyol basını, Cristiano Ronaldo'nun restoranın kapısında durduğu, Coentrao'nun da ağzında sigarayla dışarıya çıktığı anın görüntülendiği fotoğrafa geniş yer ayırdı.

Yayımlanan haberlerde, geçen haftaki Malaga maçında teknik direktör Jose Mourinho tarafından kadro dışı bırakılan Coentrao'ya, futbolcularına sigara içmeyi yasaklayan Real Madrid Kulübü'nün kuralları gereği yaklaşık 6 bin avro para cezası verileceği iddia edildi. Katalan spor gazeteleri, Coentrao'nun sezon sonunda kulüpten gönderilebileceğini bile öne sürdü.

İspanyol basını, Real Madrid'de böyle bir olayın ilk defa yaşanmadığını, Türk kökenli Alman futbolcu Mesut Özil'in de geçen yaz bir yat üzerinde sigara içerken çekilen fotoğraflarının bulunduğunu da hatırlattı.
BİZE ULAŞIN