Barcelona'yı sarsan seks skandalı!

İspanyol kulübünün "kara kutusu" konuştu ve ortalık birbirine girdi!

İspanyol devi Barcelona'da daha önce çalışmış olan Daniel Rojo isimli bodyguard, yaptığı açıklamalarla geçmişe dair şaşırtıcı detaylar anlattı.

İtalyan La Gazzetta dello Sport'a konuşan Rojo, "Barcelona için 2006 yılında, Frank Rijkaard görevdeyken çalışmaya başladım. Kulüp beni çok fazla içki içmiş olan ve araba kullanamayacak durumda olan futbolcuları almam için görevlendirdi." dedi.

Barcelona için 5 yıl çalışmış, 'The Millionarie'(Milyoner) lakaplı eski bir mahkum olan Rojo açıklamalarının devamında, "Bir keresinde oyunculardan birisini bir gece kulübünün VIP bölümünde 2 kızla beraber oral seks yaparken buldum. O oyuncu bana fotoğraflarının çekildiğini ve bu fotoğrafları çekenlerin telefonlarından o fotoğrafları silmem gerektiğini söyledi. Eğer Rijkaard bunları görürse iyi bir örnek olmadığı için neler söyleyeceği konusunda endişeliydi." dedi.

Barcelona'nın yıldız futbolcusu Messi hakkında da konuşan Rojo, "O henüz daha yeni yaşamaya başladı. Yemeklerde yanıma otururdu ve benim hikayelerimi dinlerdi. Çok fazla konuşmazdı. Messi çok alçak gönüllü bir çocuk. Kızlarla buluşması yasaklandıktan sonra işine odaklandı ve antrenmanlara çıkıp, futbol oynadı." dedi.

Şu andaki durumuna da değinen Rojo, "2 yıldır bu görevi yapmıyorum ama Barcelonalı oyuncularla sürekli görüşüyorum. Geçen yıl bir arkadaşımlar Barça'nın bir maçını izlemeye gittim ve maçın sonunda Messi ve Mascherano'ya rastladım. Daha sonra onlar ve eşleriyle beraber yemeğe gittim." şeklinde konuştu.


Sporx

BİZE ULAŞIN