Her şey dört dörtlük olacak

Federasyon Başkanı Terzi, Ataköy Atletizm Salonu'nun Türkiye Şampiyonası'nda testten geçtiğini ve Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'na kadar dört dörtlük olacağını kaydetti

Mart ayında Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'na ev sahipliği yapacak olan Ataköy Atletizm Salonu kapılarını Türkiye Şampiyonası ile açarken, Federasyon Başkanı Mehmet Terzi ilk test müsabakasını başarıyla gerçekleştirdiklerini ifade etti. Nevin Yanıt'ın soğuk hava ve ağrı nedeniyle müsabakalara katılmamasını değinen Terzi, "Nevin Yanıt, riske girmemek için, sakatlık oluşabileceği endişesiyle koşmamış. Kaldı ki salonda ne olacak? İyi ısınıldığında hiçbir problem olmaz. Nitekim de olmadı" dedi.

MAKYAJA DÖNÜK İŞLER VAR
IAAF delegelerinin da salon nedeniyle kendilerini kutladığını ifade eden Terzi, "Ancak bazı detaylar var. Salonun ışıklandırması ve basın tribünü yeniden dizayn edilecek. Rüzgar giren yerler kapatılacak. Makyaja dönük işler var. Skorboardlar 18 Şubat'taki Balkan Şampiyonası'ndan itibaren işleyecek. Kablolamaya ilişkin ihale yapıldı. Bu da gerçekleştirilecek. Önümüzde 40 gün kadar süre var, bu salon dört dörtlük olacak" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN