Kısa...kısa

Karan'a müjde
Tahkim Kurulu, eski futbolcu Ümit Karan'ın idari tedbir kararının kaldırılmasına karar verdi TFF'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "PFDK tarafından yapılan müzakere neticesinde tedbirli geçen süre ve FDT'nın 84.m.deki şartlar birlikte değerlendirildiğinde itirazın kabulüne; PFDK'nın 09.03.2012 tarihli ve 2011- 2012/10-15 sayılı idari tedbirin devamına dair kararının oybirliğiyle kaldırılmasına karar verildi" denildi.

Shipp iki ay yok
Beko Basketbol Ligi'nin erteleme maçında Banvit'i deplasmanda deviren Galatasaray Medical Park'ta ayak bileği kırılan Josh Shipp'in iki ay içinde parkelere geri dönebileceği açıklandı. Shipp'in bileğinde tek bir kırık olduğu, bu nedenle sakatlığın ameliyat yerine alçı vasıtasıyla iyileşebileceği belirtildi.

Manisa'da boykot
PAZARTESİ deplasmanda Beşiktaş'la karşılaşacak Manisaspor'da, futbolcular antrenmana çıkmadı. Düşme hattında yer alan Ege temsilcisinde futbolcular, uzun süredir devam eden maddi sıkıntı nedeniyle dünkü çalışma öncesinde bir toplantı yapıp durumu değerlendirdi. Toplantının ardından futbolcuların oy çokluğuyla antrenmana çıkmama kararı aldığı, bunu yönetim kuruluna ilettikten sonra idmana katılmadığı belirtildi.

Kutlu'dan sitem
A.GÜCÜ Teknik Direktörü Hakan Kutlu, ligde yarın Bursaspor ile deplasmanda oynayacakları maç için kendilerini misafir edecek olan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye teşekkürlerini iletti. Kutlu, "Ankara'da maalesef göremediğimiz duyarlılığı, şehir dışında görüyoruz. Tabi bunun bir de belediye başkanı nezdinde olması bizi çok mutlu etti. Kendisine teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Rüyalarım Türkçe
HAMİT Altıntop, Alman Sportbild dergisinde yayınlanan röportajında şu an Real Madrid'de küçük bir çark gibi olduğunu, ancak küçük çarkların da arabalarda olduğu gibi, büyük bir çark kadar önemli olduğunu söyledi. Genelde hangi dilde kitap okuduğunun sorulması üzerine de Hamit, "Almanca okuyorum ama Türkçe rüya görüyorum" ifadesini kullandı.

BİZE ULAŞIN