Göz yaşartan buluşma

Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde şampiyon olan F.Bahçe Universal takımının teknik heyet ve oyuncularının mahkemede Aziz Yıldırım'la buluşması göz yaşarttı

Hafta sonunda Avrupa şampiyonu olan Fenerbahçe Universal voleybol takımı dün kupayı şike davasında yargılanan başkanları Aziz Yıldırım'a götürdü. Önünde Yıldırım'ın fotoğrafının bulunduğu midibüs ile Çağlayan'daki adliyenin ana girişine gelen ekipte, teknik direktör Ze Roberto, antrenör Kamil Söz, takım menajeri Violet Duca, oyunculardan Eda Erdem, Duygu Bal, Shashkova, Yeon Koung Kim, Fabiana, Nihan Güneyligil, Naz Aydemir ve İpek Sarıoğlu yer aldı. Sarı-lacivertli ekip izin verilmeyince şampiyonluk kupasını araçta bırakmak zorunda kaldı. Adliyeye giren voleybolcular salona girip bir süre duruşmayı izlediler. Duruşma sona erince takımla Aziz Yıldırım görüşme imkanı buldu. Şampiyon takımın Güney Koreli ve Rus oyuncularından Brezilyalı hocası Ze Roberto'ya kadar adliyeye gelmesi başkanı duygulandırdı. Yönetimin kadın üyesi avukat Yasemin Merçil bu buluşma sırasında gözyaşlarına sahip olamadı.

BİR TRABZONLU:
Ne çekiyorsunuz, O KUPA BİZİM
Fenerbahçe Universal voleybol takımının adliyeye gelişi sırasında ilginç bir olay yaşandı. Şampiyon takımın kazandığı kupa hakim izin vermeyince takımı taşıyan otobüste bırakıldı. Gazeteciler kupanın fotoğrafını çekmek için hareketlenirken, o esnada oradan geçen ve Trabzon taraftarı olduğu öğrenilen biri, "Ne çekiyorsunuz, o kupa bizim kupamız" diyerek herkesi güldürdü.

HAKİME TOP HEDİYE ETTİ
Takım kaptanı Seda Tokatlıoğlu'nun sanıkların bulunduğu tarafa geçmesine izin veren Başkan Ekinci'ye, üzerinde voleybol takımı oyuncularının imzası olan top hediye edildi. Mahkeme Başkanı Ekinci, takım üyelerine seslenerek, "Başarılarınızın devamını diliyoruz. Sizinle gurur duyuyoruz" dedi.

BİZE ULAŞIN