Beşiktaş'ın çekilmesi Yenişehir'e yaradı

Ceylan, basına yaptığı açıklamada, geçen sezon yükselme grubunda Beşiktaş, DORÇE TED Koleji ve Bornova Anadolu Lisesi ile 1. lige çıkmak için mücadele ettiklerini hatırlattı.

''Terfilerde 3. sırada yer aldıkları için'' 1. lige yükselemediklerini anımsatan Ceylan, ''Aroma Erkekler Voleybol 1. Ligi ekiplerinden Beşiktaş'ın ligden çekilmesinin ardından, federasyon tarafından kulübümüz bu takımın yerine lige davet edildi'' diye konuştu.

Lige çıkmaktan mutluluk duyduklarını belirten Ceylan, şöyle devam etti:

''Terfi maçlarında tüm gayretimize rağmen ilk 2 takım arasına girememiştik. İlçemiz için gurur verici bir davet. Yenişehir ülkemizin ve ilimizin parlayan yıldızı. Bizler de bu yükselişe 1. ligde mücadele ederek, katkıda bulunmak istiyoruz. Maçlarımızı Yenişehir Spor Salonu'nda oynayıp ilçe halkımızı da spora, Voleybol'a dahil etmek istiyoruz.''

Ligde kalıcı bir takım olmak için çalışacaklarını anlatan Ceylan, ''Tüm yetkilileri bizlere destek için yardıma çağırıyoruz. Voleybol'la ilçemizi Türkiye ve Avrupa çapında söz sahibi yapmak istiyoruz'' ifadelerini kullandı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN