İzmir'de yangın var

İzmir'deki karşılaşma öncesi kameranın önünün kapanması sorun oldu. Sonra sahaya atılan bir torpil G.Saraylı Nihan'ı buldu ve maç 22 dakika geç başladı.

Üçüncü set öncesi Galatasaray tribünlerinin attığı yanıcı maddeler, zemini tutuşturdu, hakem masası yanma tehlikesi atlattı. Bu yüzden mücadele tam 45 dakika durdu.

İzmir'deki Teledünya Türkiye Kupası maçında F.Bahçe, G.Saray Daikin'i 3-0 yenerken, olaylar maçın önüne geçti. Yayın kamerasının önünün kapanması ve patlayıcı bir maddenin G.Saray liberosu Nihan'a isabeti yüzünden maç 22 dakika geç başladı. İlk iki seti F.Bahçe kazandı. 3. set öncesi G.Saray tribünlerinden atılan yanıcı maddeler zemini tutuşturdu. 45 dakika duran maçın 3. setini de F.Bahçe 25-22 aldı. Sarı-lacivertliler gibi, Eczacıbaşı'nı 3-0 yenen Vakıfbank da ikide iki yaptı. İki takımın bugün 19.00'daki maçını kazanan kupayı müzesine götürecek.

G.Saray tribünlerinden atılan patlayıcı maddenin isabet ettiği sarı-kırmızılı takımın liberosu Nihan'a doktor müdahale etti.

Tribünlerden atılan yanıcı maddeler yüzünden zeminin bazı bölümleri tutuştu.

Hakem masası bu sırada tehlike atlattı. Yanıcı maddelerin isabet ettiği kabloların tutuşması herkesin yüreğini ağzına getirdi.

G.Saray tribünlerine müdahale eden emniyet güçleri, yabancı madde attığı tespit edilen bazı taraftarları göz altına aldı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN