Kısa kısa kısa

Kısa kısa kısa
Anne Ronaldo'nun parasına el kondu
Real Madrid'in yıldız ismi Cristiano Ronaldo'nun annesi Dolores Aveiro, Madrid havaalanında büyük bir şokla karşı karşıya kaldı. İspanyol yasaları gereği yurt dışına çıkarken 10 bin Euro üstü paralar için ispatlı bir açıklama getirmesi gereken anne Ronaldo, üzerindeki 55 bin Euro için makul bir açıklama yapamayınca paranın 45 bin Euro'luk bölümüne el kondu. Dolores hakkında 'para aklama' soruşturması açıldı.

Gündoğan için favori Manchester United
Almanya Milli Takımı ve Borussia Dortmund'un Türk asıllı oyun kurucusu İlkay Gündoğan'ın Barcelona transferi yattı. Onda Cero Radyosu'ndan Alfredo Martinez'in haberine göre; Barcelona, 24 yaşındaki İlkay'ı transfer etmekten vazgeçerken, Manchester United transferde en avantajlı konuma geçti. Bayern Münih de İlkay'la yakından ilgilense de 24 yaşındaki oyuncunun maaş taleplerini yüksek bulduğu için transferden çekildi.

Sol Campbell'dan belediye atağı
İngiltere Milli Takımı'nın eski kaptanı ve Arsenal efsanesi Sol Campbell, Londra Belediye Başkanlığı için yarışacağını açıkladı. 2012'de emekli olan 40 yaşındaki Campbell, Muhafazakar Parti'den aday olmak için çalışmalara başladığını açıkladı. Sun Nation'a konuşan Campbell, "Ben masaya yeni bir şey getiriyorum. Bunu yapmak zorunda hissettim. İşçi sınıfından geliyorum ve çok çalışacağım" ifadelerini kullandı.

Goudelock ile yollar ayrılabilir
Basketbol Ligi'nde yarı finalde Pınar Karşıyaka'ya elenen Fenerbahçe Ülker'de Andrew Goudelock ile yollar ayrılabilir. Sarılacivertlilerin 2 hafta içinde sözleşmeyi feshetme hakkı var. Ancak Obradovic, Goudelock için kararını vermiş değil. F.Bahçe devam kararı alsa da 26 yaşındaki oyuncunun Temmuz sonuna kadar NBA'ye gitme hakkı bulunuyor. Goudelock'ın alternatifi ise Gran Canaria forması giyen Kyle Kuric.

Oscar Pistorius Ağustos'ta tahliye
2013'te kız arkadaşı Reeva Steenkamp'ı taksirle öldürmek suçundan 5 yıl hapis cezası alan ünlü paralimpik atlet Oscar Pistorius, hapiste geçirdiği 8 ayın ardından şartlı tahliye oluyor. 21 Ağustos'ta gerçekleşecek tahliyeyle ev hapsine girecek olan Güney Afrikalı sporcu 4 yıl boyunca bu şekilde yaşayacak. Pistorius'un avukatlarının temyiz girişimleri ise sonuç vermemişti.

BİZE ULAŞIN