Spor turu

Spor turu
Tütüneker'e sınırdışı!
İSVİÇRE 2. Lig ekibi FC Wil'in başına geçen Uğur Tütüneker, İsviçre polisi tarafından sınır dışı edildi. Antrenmanı basan polis, İsviçre'de çalışma izni bulunmadığı gerekçesiyle Uğur Tütüneker ile yardımcısı Necati Uzun'u gözaltına aldı ve sınır dışı etti. Savcılık, Türk teknik adamların yasalara aykırı girişimde bulunup bulunmadıkları yönünde araştırma başlatıldığını duyururken, Uğur Tütüneker ve yardımcısı Necati Uzun'un çalışma izin belgeleri gelene kadar Türkiye'de kalacakları ifade edildi. Tütüneker'in yokluğunda FC Wil teknik direktörsüz çalışacak.

Kurtuluş ikinci kez baba oldu
SABAH Spor servisi çalışanlarından Tuncay Kurtuluş bir kez daha baba olmanın mutluluğunu önceki gün yaşadı. Fulya Acıbadem Hastanesi'nde dünyaya "Merhaba" diyen erkek çocuğuna Doruk ismi verildi. SABAH Spor ailesi olarak Tuncay-Özden Kurtuluş çiftini tebrik eder, minik bebeğimize sağlıklı, mutlu ve güzel bir ömür dileriz.

Kavga pahalıya patladı
GEÇEN hafta sonu kaldığı otelde karıştığı kavgada elinden yaralanan Nacer Bouhanni, takımı Cofidis'in Fransa Bisiklet Turu kadrosundan çıkarıldı. Cofidis yaptığı açıklamada, Fransa Bisiklet Turu'na takım lideri olarak katılacak olan Nacer Bouhanni'nin elinden geçirdiği ameliyat sebebiyle kadrodan çıkarıldığını duyurdu. Geçtiğimiz hafta sonu Fransa Ulusal Yol Şampiyonası öncesinde kamp yaptığı otelde gürültü yaptıkları gerekçesiyle üç kişiyle kavga eden 25 yaşındaki sprinter, elindeki yara sebebiyle yarışlardan çekilmiş ve Tour'a hazırlanacağını açıklamıştı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN