Havada karada Kartal

Beşiktaş’ın sponsoru Türk Hava Yolları’nın kulüp arması ve siyah-beyazlı renklerle donatarak özel olarak hazırladığı uçak ilk seferini Napoli’ye yaptı

Havada karada Kartal
Türk Hava Yolları, Beşiktaş ile yaptığı anlaşma ile AnadoluJet filosunda bulunan, Boeing 737-800 tipi uçağını siyah ve beyaz renklerle giydirdi. Kuyruk bölümünde yer alan Beşiktaş Kulübü'nün logosunun yanı sıra siyah ve beyaz şeritlerle donatılan uçak, siyah-beyaz ilk seferini dün gerçekleştirdi. Beşiktaş kafilesini bugün oynanacak Napoli maçı için İtalya'ya taşıyan uçak, bundan sonra siyah-beyazlıları yurt içi ve dışı tüm deplasmanlara uçuracak.

ÇOK SAĞLAM BİR İŞBİRLİĞİ OLDU
Sabiha Gökçen Havalimanı'nda düzenlenen uğurlama töreninde konuşan THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, çok sağlam bir takımla işbirliği içinde olduklarını belirterek, "Bir tarafta Beşiktaşımız var, bir tarafta benim THY teknik ekibim... Başkan Fikret Orman, yönetim kurulumu nasıl ikna etti, hala anlamış değilim. Bir şekilde bizi ikna etti. Ben de basında duydum, şaşırdım" şeklinde konuştu.

NAPOLİ'Yİ BİRAZ BEKLETECEĞİZ
Tören sonrası soruları yanıtlayan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Napoli ile zor bir maç yapacaklarını vurgulayarak, "Grubun lideriyle oynuyoruz. Onlar da iyi gidiyor ama Beşiktaş çok kuvvetli bir takım. Moralliyiz. En iyi sonuçla inşallah döneceğiz. Galibiyet bekliyoruz. Elimizden geleni yapacağız. Artık söz teknik ekibimizde ve futbolcularımızda" dedi. Napoli'nin kazanması halinde gruptan çıkmayı garantileme şansının hatırlatılması üzerine Orman, "Onları biraz daha bekletme niyetindeyiz" ifadesini kullandı.

SIRADA TREN VAR
İlker Aycı, konuşması sırasında Fikret Orman'a "Sırada ne var?" diye sordu. Beşiktaş'ın başkanı ise, "Tren" yanıtını verdi.

Siyah-beyazlı ekip, kulüp için özel olarak hazırlanan uçağın bulunduğu alana kadar takım otobüsüyle geldi.

Törende en büyük ilgiyi gören isimlerden biri Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dı. Orman, imza isteyen kimseyi kırmadı.

Beşiktaş'ı bundan sonra yurt içi ve yurt dışı tüm deplasman maçlarına götürecek olan uçağın hazırlanmasında emeği geçenler de bu önemli ana tanıklık etti.
BİZE ULAŞIN