Bizimkileri tutabilene...

İstanbul Cup’ta Başak Eraydın sonrası Çağla Büyükakçay ve Ayla Aksu ikinci tura adını yazdırdı. Çağla Zanevska, Ayla ise Kulichkova karşısında harika bir oyun çıkardı

Bizimkileri tutabilene...
TEB BNP Paribas İstanbul Cup'ta Türk tenisçiler parmak ısırtmaya devam ediyor. Önceki gün ikinci tura adını yazdıran Başak Eraydın sonrası dün Çağla Büyükakçay ve Ayla Aksu, ikinci tur biletini aldı. Son şampiyon Çağla, Ukraynalı Maryna Zanevska'yı 6-2 ve 6-1'lik setlerle 2-0 mağlup etti. Wild-card ile turnuvaya katılan Ayla Aksu ise Avustralya Açık gençler eski şampiyonu Rus Elizaveta Kulichkova'yı 7-5 ve 6-1'lik setlerle 2-0 yenerek, ikinci turda Başak Eraydın'ın rakibi oldu. İlk WTA galibiyetini alan Ayla, "Çok mutluyum. Başak ile oynayacağız. En azından birimiz çeyrek finale çıkacak. Sabırlı ve uzun oynamaya yöneldim. Oyunum gelişiyor" dedi.

İPEK SOYLU, VEDA ETTİ
Önceki gün İstanbul Cup'a teklerde veda eden İpek Soylu, çiftlerde de başarılı olamadı. Milli sporcumuz, Tayvanlı partneri Su-Wei Hsieh ile, Jakupovic (Slovenya)-Kichenok (Ukrayna) ikilisine 7-6 ve 6-2'lik setlerle 2-0 mağlup oldu.
BİZE ULAŞIN