İnanıyoruz

TVF Başkanı Üstündağ’dan Avrupa Şampiyonası öncesi Sultanlar’a güvenoyu. Hidiv Kasrı'nda medya mensupları ile kahvaltıda bir araya gelen Üstündağ, "Turnuvada öncelikli hedefimiz grupta ilk üçe girip, turu geçmek. Bu takıma inanıyoruz" diye konuştu

İnanıyoruz
A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2017 Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri öncesi, Hidiv Kasrı'nda düzenlenen kahvaltıda, medya ile bir araya geldi. Toplantıya, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, asbaşkanlar Suat Güler ve Ahmet Göksu, Milli Takımlar Sorumlusu Kurtaran Mumcu, A Milli Kadın Takımı oyuncuları, teknik kadrosu ve medya mensupları katıldı. TVF Başkanı Üstündağ, "20 Eylül Çarşamba günü Azerbaycan'a gidecek Milli Takımımızı güçlü rakipler ve zorlu bir şampiyona bekliyor. Öncelikli hedefimiz ilk üçte yer alarak şampiyonaya devam etmek. Milli Takımımıza inanıyor, başarı ve bol şans diliyoruz" diye konuştu. Başantrenör Giovanni Guidetti ise, "Bizim için hedef turnuvalardan biri Avrupa Şampiyonası... Güçlü ve ciddiye alınması gereken rakiplerimiz var. Tek bir rakip ya da favori gösteremem. Bizim gibi onlar da turnuvada sonuna kadar gitmek için, en iyisini yapmak için oynayacak. Turnuvanın başından sonuna, her maçı yeni bir hedef olarak düşünüp, adım adım ilerleyeceğiz" ifadesini kullandı.

MAÇ MAÇ İLERLEYECEĞİZ
Kaptan Eda Erdem Dündar, "Organizasyonu düzenleyen Federasyonumuza çok teşekkür ederiz. Bizim için güzel bir motivasyon oldu. Turnuva hazırıklarımız için son bir haftamız kaldı. Kalan her anımızı en iyi ve en verimli şekilde harcamaya çalışıyoruz. Antrenörümüzün de dediği gibi maç maç ilerleyeceğiz. Turnuvadan madalya ile dönmeyi çok istiyoruz" diye konuştu.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN