Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Naim Süleymanoğlu için önemli duyuru

Cumhurbaşkanı Erdoğan, karaciğerindeki rahatsızlık nedeniyle hastaneye kaldırılan Naim Süleymanoğlu'yla ilgili bir açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Naim Süleymanoğlu için önemli duyuru

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde Polis Akademisi Mezuniyet Töreni'nde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, karaciğerindeki rahatsızlık nedeniyle hastaneye kaldırılan Naim Süleymanoğlu'yla ilgili bir açıklama yaptı.

İşte Erdoğan'ın açıklaması:

"Olimpiyat ve dünya şampiyonluklarını hakkıyla almış Naim Süleymanoğlu ile ilgili bir duyurumu tüm milletime ve dünyaya burada hatırlatmak istiyorum. Bildiğiniz gibi çok ciddi bir siroz ve karaciğer yetmezliği sebebiyle yoğun bakımdaydı. Şu anda yoğun bakımdan çıkmış vaziyette, bir özel hastanede. Ancak bir karaciğer nakli ile bir umudun olduğunu söyleniyor. Bunu özellikle milletime duyurmak istiyorum. Kendisine geçmiş olsun temennilerimi dualarımızla güçlendirmek istiyorum. Naim Süleymanoğlu'nu tüm dünyada neredeyse tanımayan yoktur. Allah'tan şifalar diliyorum. Naim Süleymanoğlu'nu ülkemize kazandıran Turgut Özal'a da bu vesileyle Allah'tan rahmet diliyorum."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Naim Süleymanoğlu açıklaması

Şehrin Yeni Bir Tempo’su Var!
BİZE ULAŞIN