Voleybol maçında kadına şiddet!

Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde Yeşilyurt ile Bahçelievler arasında oynanan karşılaşma sırasında olaylar çıktı... Bahçelievler’in başkanvekili Büşra Nur Yalçın, Yeşilyurt’un başkanının korumasından yumruk yediğini iddia etti

Voleybol maçında kadına şiddet!
Türkiye Kadınlar Voleybol 1'inci Ligi'nde önceki gün oynanan Yeşilyurt-Bahçelievler karşılaşması sırasında tribünde yaşanan olaylar, spor gündeminin ilk sıralarına oturdu. Bahçelievler Başkanvekili Büşra Nur Yalçın, deplasmanda Yeşilyurt'u 3-0 mağlup ettikleri karşılaşma sırasında saldırıya uğradığını iddia etti. Bahçelievler Voleybol Takımı İdari Menajeri ve Başkanvekili Yalçın, maç sırasında yaşanan bir gerginlik sonrası salonda olaylar çıktığını belirterek, "Başkanın koruması denilen kişi, burnuma yumruk attı. Burnum kanamaya başladı. Yere düştüm, bana tekmeyle vurmaya başladılar. Darp raporu alındı. Kendilerinden şikayetçi oldum" dedi.

"NASIL OLDUĞUNU BİLMİYORUZ!"
Yeşilyurt Spor Direktörü Salih Günal ise saldırı iddiasını yalanlayarak, "Gerginlik esnasında nasıl olduysa burnuna bir darbe gelmiş ve kanama oluşmuş. Ancak bunun nasıl olduğunu hiç bilemiyoruz. Bir saldırı, vurma kesinlikle söz konusu değil. Elimizde olayın görüntüleri mevcut, federasyona bu görüntüleri ileteceğiz" açıklamasını yaptı. Yeşilyurt Kulübü Basın Danışmanı Tayfun Akyüz de Büşra Nur Yalçın'dan şikayetçi olacaklarını bildirdi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN