Aşk ve Mavi 39. son bölüm tamamı izle (tek parça olarak) İzle!

Atv'nin en sevilen dizilerinden Aşk ve Mavi 39. son bölümüyle bu akşam ekranlara geldi. Yeni bölümünde izleyenleri yine ekran başına kilitleyen Aşk ve Mavi 39. bölümde neler oldu? Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin yeni bölümünün (Aşk ve Mavi 39. bölüm) tamamını buradan hemen izleyebilirsiniz! Cemal cinayeti üstleniyor!

Atv'nin en sevilen dizilerinden Aşk ve Mavi 39. son bölümüyle bu akşam ekranlara geldi. Yeni bölümünde izleyenler yine ekran başına kilitlendi. Sevilen dizi Aşk ve Mavi yeni bölümünü ve son fragmanlarını buradan sabah.com.tr'den izleyebilirsiniz
AŞK VE MAVİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cemal, Ayhan'ın cinayetini üstlenmiştir. Ali, Ayhan'ı öldürenin kendisi olduğunu söylese de kimse ona inanamaz. Faysal, Cemal'e karşı nefret doludur. Hem Ayhan'ı öldürmüş hem de kardeşi Gülay'ı hamile bırakmıştır. Mavi, Ali'yle Sinem arasında bir ilişki olduğundan şüphelenir. Ali'nin harcamalarını inceleyen Mavi, şüphesinde haklı olduğunu görür.

AŞK VE MAVİ'NİN 38 BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Mavi'nin kaçırılması, başta Ali olmak üzere Göreçkileri perişan eder. Herkes Mavi'den gelecek haberi beklemektedir. Faysal, Göreçkilere bir adım daha yakınlaşmış, onların güvenini kazanmıştır. Hiç kimse onun ölen Ayhan'ın abisi olduğunu bilmemektedir. Demirhan'ın bebek arabasına bırakılan bir not üzerine Cemal, polise teslim olmaya karar verir.

BİZE ULAŞIN