Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73. yeni bölüm son fragmanı yayınlandı |EDHO|

Atv'nin reyting rekortmeni dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan tüm hızıyla sürüyor. Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın tüm yeni bölümlerini SABAH TV'den izleyebilirsiniz. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren Salı gecelerinin vazgeçilmez dizisi olmayı başardı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 72 bölümde neler oldu. 73 bölümde neler olacak? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 72. bölümünden hemen sonra Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın (EDHO') yeni bölüm son fragmanını buradan izleyebilirsiniz. "Bu savaş çok kanlı olacak!"

ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yaklaşık 3 ay sonra yeniden ekranlara gelmeye başladı. Reyting rekorunun elinde bulunduran dizi 19 Eylül Salı akşamı yeni sezona merhaba dedi. Sezon finalinin ardından izleyici yeni bölümü merakla bekliyordu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yepyeni bölümlerini, yepyeni fragmanlarını, özel videolarını ve tüm habelerini sabah.com.tr'den ve SabahTV'den bulabilirsiniz. Atv'de 20.00'dan itaberen başlayan Eşkiya Hükümdar Olmaz'ın son bölümü biter bitmez EDHO'nun 73' bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 72. BÖLÜMDE NELER OLDU? (EDHO)
"Demek mutluluk buraya kadarmış..."

Hızır Çakırbeyli tüm işlerini İlyas'a devredip memleketine yerleştikten sonra ailesiyle, alıştığı sorunlardan uzakta alışılmadık bir mutluluğa sahip olmuştur. Onca yaşanan sıkıntıdan sonra bir nebze huzur bulan ailenin tadının kaçacağı günler ise çok uzakta değildir. İntikamının peşine düşen düşmanlar Hızır'ın yakasını bırakmazlar. Ünal Kaplan ile birlikte tüm masa üyelerinin ortak kararı Hızır'ın bir an önce gelip masaya oturması yönündedir. İstihbaratın içindeki kendine yakın güçleri maşa olarak kullanan CIA, büyük kıyım için hazırlanmaktadır. Olayın ehemmiyetinin farkında olan herkes bir yandan Hızır'a kurulan pusuların ardını araştırırken diğer yandan dönüşünü sağlamaya çalışır. Peşinde ölümle gezen Hızır'ın dönüp işlerin başına geçmekten başka çaresi yoktur. Tabi eğer bunun için hala zamanı varsa…

BİZE ULAŞIN