Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. Son Bölüm Fragmanı yayınlandı hemen İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok seyredilen ve her bölümüyle reytinglere damgasını vuran dizisi bu akşam yine ekranları kasıp kavuracak. Hayranları tarafından merakla izlenen dizinin yeni bölümünde neler olacak? "Çakırbeyli'nin olduğu yerde kan vardır!"

Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. son bölüm fragmanı da sevenlerinin heyecanını arttırdı! Bu akşam yeni bölümüyle atv ekranlarına gelecek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. son bölüm fragmanını buradan hemen izleyebilirsiniz. İşte yeni bölümden tüm detaylar... "Çakırbeyli'nin olduğu yerde kan vardır!"

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. Son Bölümde neler olacak?

İşlediği suçun bedelini kendi rızasıyla ödeyen Ömer'i hapiste zor günler beklemektedir. Oğlunun, vicdanının sesini duymasına yardımcı olan Meryem ise içeriden gelen kötü haberlere katlanmak zorunda kalacaktır. Pudra Hakkı ile yapılan karlı ticaret masadaki bazı isimlerin aklını karıştırmayı başarır. Tehlikeli sularda yüzen masa üyelerinin, herkesi bir girdabın içine çekmesi an meselesidir. Hakkı'nın ortaklıktan bahsedip masaya oturmak istemesi de geri dönülmez bir yola girildiğinin göstergesidir. Başındaki türlü belalardan henüz kendini kurtaramamış Hızır ise dostu bildikleriyle bir savaşa girmenin eşiğindedir.

BİZE ULAŞIN