Kırgın Çiçekler 80. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izleyin!

Kırgın Çiçekler 80. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Kırgın Çiçekler'de sular yine durulmuyor. Dram yüklü dizi hız kesmeden tüm heyecanıyla devam ediyor. Kırgın Çiçekler'in 80. bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından izleyenler yeni bölümü iple çekmeye başladı. Kırgın Çiçekler'in 80. yeni bölüm fragmanına damga vuran olay ise Songül'ün babasını kaybetmesi. Kırgın Çiçekler 80. son bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar... "Hayır örtme, nefes alamaz babam!"

KIRGIN ÇİÇEKLER 80. SON BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Kemal palyaço kılığında Büşra'yı kaçırmıştır. Eylül'e telefon eden Kemal, bir seçim yapmasını ister. Eylül'ün evine Büşra'nın saçını gönderir... Öte yandan evde fenalaşan Sadullah'ın hareketsiz bedenini banyoda bulan Songül ve Zehra hemen ambulansı arar. Songül ise acı gerçeği o anda öğrenecektir. Sadullah'ın hayatını kaybetmesinin ardından neler olacak?

KIRGIN ÇİÇEKLER 79. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Songül tefeciler tarafından rehin alınır. Güney, Songül'ün hayatını kurtarmak için iki saat içinde istedikleri parayı bulmak zorundadır. Durumu öğrenen Sadullah evi satmak için Zehra'dan tapuyu ister. Serkan, Nazan'ın Kemal'le iş birliği yaptığını öğrenince evi terk ederek Eylül'ün yanına yerleşir. Serkan'ı evde gören Kemal deliye döner. Eylül'ü iyice köşeye sıkıştırmak için korkunç bir plan yapar. Eylül iki kardeşi arasında bir tercih yapmak zorunda kalır…

BİZE ULAŞIN