Kırgın Çiçekler 83. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izleyebilirsiniz!

Kırgın Çiçekler 83. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok seyredilen dizilerinden Kırgın Çiçekler'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyenler tarafından büyük ilgiyle seyredilen atv'nin dram dizisi Kırgın Çiçekler yayınlanan son bölümüyle yine reytinglere damgasını vurmuştu. Kızların Kemal'i öldürme planı bozguna uğramış ölümle burun buruna kalmışlardı. Hayranları yeni bölüm fragmanını merakla beklerken Kırgın Çiçekler 83. son bölüm fragmanı yayınlandı. "Ölüme bile beraber gidiyoruz..."

KIRGIN ÇİÇEKLER 83. SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kemal kızları boş odaya kilitleyip, içeri gaz vererek kaçar. Kızların kurtulmak için tek umutları Nazan'dır… Kızların Kemal'i öldürdüğünü sanan Nazan panikle kaçmaktadır. Zehra, kilitlendiği odadan çıkınca Songül'ün Güney'e yazdığı mektubu bularak soluğu Selin'in kapısında alır. Selin'le mektup karşılığı bir anlaşma yapar. Kemal, Metin'i kaçırmak için Feride ve Toprak'ın kapısında nöbet tutmaktadır… Eylül, Büşra'yı görmek isteyince Kemal'le burun buruna gelir.

KIRGIN ÇİÇEKLER 82. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kızlar, Eylül'ü kaybetmenin acısıyla perişan haldedir. Kemal'in Eylül'ü takip etmek için yurttan bir kıza para verdiğini öğrenerek deliye dönerler.

Selin, Güney'le barışmak için Zehra'nın kapısını çalar.

Kemal'e hazırlanan intikam planı!

Kemal, Eylül'ün ölüm haberini gazetelerden öğrenir. Metin'i alıp kaçmak için fırsat kollarken, kızlar ondan intikam almak için her şeyi yapmaya hazırdır. Songül, Kader, Meral ve Cemre kendilerini tehlikeye atarak Kemal'e tuzak kurarlar…

BİZE ULAŞIN