Kırgın Çiçekler 96. son yeni bölüm tamamı izle (tek parça olarak hemen izle)

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler, bu akşam 96. yeni bölümüyle seyircisi ile buluştu. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kırgın Çiçekler'de bu akşam neler oldu? Her hafta merak ve heyecan dolu yeni bölümleri ile atv ekranlarına gelen Kırgın Çiçekler dizisi bu haftada 96. bölümüyle seyircisinden tam not aldı.Serkan'a sürpriz

Atv'nin sevilen dizisi bu akşam yayınlanan son bölümü ile geceye damga vurdu. ile gelişen olaylar izleyiciyi heyecanlandırdı. Kırgın Çiçeklerin tüm bölüm ve fragmanlarını buradan izleyebilirsiniz.

KIRGIN ÇİÇEKLER 96. BÖLÜM ÖZETİ

Ejder'in annesinin arkadaşı olduğunu anlayan Kader, babasının kim olduğunu öğrenmek için Ejder'le konuşmaya karar verir. Meral engel olmak için her şeyi yapmaya kararlıdır.

Ali ve Feride'nin araştırdığı Rahmi Bey olayıyla ilgili şok bir gelişme yaşanır. Serkan, herkesin hasta olduğunu bildiğini öğrenir. Güney, Serkan'a sürpriz yaparak en sevdiği sanatçıyla sahneye çıkmasını sağlar. Hastalığını kritik bir evresinde olan Serkan, son gücünü sahnede tüketir…

KIRGIN ÇİÇEKLER 97. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI HEMEN İZLE

KIRGIN ÇİÇEKLER 95. BÖLÜM ÖZETİ

Ejder'in oyununa gelen Meral, panikleyerek kaçmaya karar verir. Ejder'in ihbarıyla kıskıvrak yakalanır. Haberi alan kızlar korku içinde kalır. Kader beklenilmeyen bir yardımla kapatıldığı yerden kaçmayı başarır. Eylül, Ali ile beraber tehlikenin içine atılır. Songül ve Güney'in aşkı zor günlerle sınanmaktadır. Kader, Ejder'in odasında Banu'nun resmini bulunca, şok olur. Ailesiyle ilgili sır perdesi aralanmaya başlar.

BİZE ULAŞIN