Kırgın Çiçekler 97. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izle!

Kırgın Çiçekler 97. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok seyredilen dizilerinden Kırgın Çiçekler 97. son bölümüyle hız kesmeden devam ediyor. Her hafta yayınlanan yeni bölümleriyle reytinglere damgasını vuran başarılı dram dizisi Kırgın Çiçekler 96. son bölümde izleyicileri heyecan dolu dakikalar yaşandı. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kırgın Çiçekler'de bu hafta neler olacak? Bomba gibi bir fragmanla hayranlarını epey meraklandıran dizi Kırgın Çiçekler'in 97. son bölüm fragmanını buradan hemen izleyebilirsiniz... İşte tüm detaylar "Ne annem var ne babam... Resmen kimsesizim ben!"

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler bu akşam yayınlanan son bölümü ile geceye damga vurdu. Yeni bölüm ile gelişen olaylar izleyiciyi heyecanlandırdı.Sevilen dizi son bölümü biter bitmez Kırgın Çiçekler'in 97. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kırgın Çiçeklerin tüm bölüm ve fragmanlarını buradan izleyebilirsiniz.

KIRGIN ÇİÇEKLER 97. SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Konserde bayılan Serkan, hastaneye kaldırılır. Doktorlar durumunun ciddi olduğunu söylerler. Serkan yaşam savaşı verirken Cemre perişan haldedir. Ejder evden gitmek için Meral'den yüklü bir para ister. Ali ve Eylül giderek yakınlaşmaktadır. Kader aile geçmişini araştırmaya kararlıdır. Meral gerçeği öğrenmemesi için bir oyun oynayarak Kader'i inandırır. Meral, Kader'in çok üzüldüğünü görünce pişman olur. Bütün olacakları göze alarak gerçeği söylemeye karar verir.

KIRGIN ÇİÇEKLER 96. BÖLÜM ÖZETİ

Ejder'in annesinin arkadaşı olduğunu anlayan Kader, babasının kim olduğunu öğrenmek için Ejder'le konuşmaya karar verir. Meral engel olmak için her şeyi yapmaya kararlıdır.

Ali ve Feride'nin araştırdığı Rahmi Bey olayıyla ilgili şok bir gelişme yaşanır. Serkan, herkesin hasta olduğunu bildiğini öğrenir. Güney, Serkan'a sürpriz yaparak en sevdiği sanatçıyla sahneye çıkmasını sağlar. Hastalığını kritik bir evresinde olan Serkan, son gücünü sahnede tüketir…

Ejder'in oyununa gelen Meral, panikleyerek kaçmaya karar verir. Ejder'in ihbarıyla kıskıvrak yakalanır. Haberi alan kızlar korku içinde kalır. Kader beklenilmeyen bir yardımla kapatıldığı yerden kaçmayı başarır. Eylül, Ali ile beraber tehlikenin içine atılır. Songül ve Güney'in aşkı zor günlerle sınanmaktadır. Kader, Ejder'in odasında Banu'nun resmini bulunca, şok olur. Ailesiyle ilgili sır perdesi aralanmaya başlar.

BİZE ULAŞIN