Kırgın Çiçekler 91. son bölüm tamamı izle (tek parça olarak hemen izle)

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler, heyecan dolu 91. bölümüyle seyircisiyle buluştu. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kırgın Çiçekler bu hafta yayınlanan yeni bölümüyle yine seyirciyi ekran başına kitledi. Her hafta yayınlanan merak uyandıran yeni bölümleriyle her geçen bölümde seyirci kitlesini arttıran Kırgın Çiçekler bu hafta da adeta nefes kesti.

Kırgın Çiçekler'de heyecan dolu dizgin devam ederken, sosyal medya kullanıcıları tarafından da dizinin son bölümü çok sevildi. Kırgın Çiçekler dizisinin yayınlanan tüm bölüm ve fragmanlarını sabah.com.tr'den bulabilirsiniz!

Dağılan aile yuvalarının Kırgın Çiçekleri…

Ejder, Meral'in gerçek torun olmadığını açıklar. Zehra bütün planın bozulduğunu düşünerek Meral'i yüz üstü bırakır. Meral panikleyerek Kader'e gerçeği anlatmaya karar verir. Sadri, Ejder ve Macide'nin ilişkisini öğrenir. Eylül ve Büşra hiç beklemedikleri bir tehlikenin ortasında kalır. Ali, Eylül'ü kurtarmak için kararlıdır. Çocuklar için endişelenen Feride ve Toprak büyük korku yaşar. Songül ve Güney arasında kriz büyür. Ciddi bir kavgaya tutuşurlar. Songül, Güney'i evden kovar.

BİZE ULAŞIN