Diriliş Ertuğrul 84. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izleyebilirsiniz!

Diriliş Ertuğrul 84. son bölüm fragmanı yayınlandı. TRT'nin en çok seyredilen ve yayınlanan her bölümüyle dünyaca izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul yayınlanan son bölümüyle Türkiye'de rekor kırdı. Diriliş Ertuğrul 83. bölümü 1 milyar kişi tarafından izlendi. Merakla beklenilen 84. son bölümde ise neler olacağı izleyenler tarafından heyecanla bekleniyor. Hayranlarını ekran başına kiltileyen Diriliş Ertuğrul'un 84. son bölüm fragmanında neler olacak? İşte tüm detaylar...

Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü ile 1 milyar kişi tarafından izlenerek büyük bir rekora imza attı. Doğan Alpin ölüm sahnesi milyonları gözyaşları içinde bırakırkan Dündar'ın dizideki geleceği ise merak konusu oldu. Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanına göre Dündar işkenceler görüyor. Dündar öldü mü? soruları cevabını ararken Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanında Ertuğrul Karacahisar kalesine tek başına gidiyor. İşte heyecanla beklenen Diriliş Ertuğrul 84. bölüm 2. fragmanı...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 84. SON BÖLÜM DE NELER OLACAK?

İntikam İntikam İntikam… Ertuğrul, Nikea'dan gelen istihbarat üzerine Dündar'a ve Doğan'a, sultana haber iletmeleri için onları Konya'ya göndereceğini söylemiştir. Dündar, gizli kalması gereken bu bilgiyi zaaf göstererek Günyeli'ye söylemiştir. Günyeli Dündar'ın Konya'ya gideceğini babasına söyleyince bu haber Ural'a daha sonra Vasilius'a ulaşmıştır.

Ural ve Vasilius bunu bir fırsat bilmiş, Doğan'ı öldürerek, Dündar'ı esir almışlardır. Bu durum kayı obasında bütün ahaliyi sarsmış, obayı matem bürümüştür. Dumrul'dan gelen istihbaratla Ertuğrul Nikea'ya giden kervanı basmış, kardeşi Dündar'ı kurtaracağını sanırken Haçaturyan'ın cesediyle karşılaşmıştır.

Ertuğrul büyük sarsıntı içerisindedir. İntikam duygusu bütün bedenini sarmıştır. Şimdi adım adım cihad yaklaşmaktadır. Artık Ertuğrul'u durdurmak kolay olmayacaktır. Peki Ertuğrul'un hamlesi ne olacaktır? Diğer yandan Dündar, Karacahisar Kalesinde hala esirdir. Vasilius son olarak onu zindandan almış ve bir yere götürmüştür. Kimse nereye gittiğini bilmemektedir. Peki Dündar'ın akıbeti ne olacaktır?

Bütün bu acıların yaşanmasına sebep olan Acar ve Günyeli ise kazandıkları zaferin mutluluğu içerisindedirler. Çavdar Obası içinde fitneye devam etmektedirler. Peki bütün bu işlerin ardında onların olduğu anlaşılacak mıdır? Yoksa ortalığı karıştırmaya devam mı edeceklerdir?

BİZE ULAŞIN