Sen Anlat Karadeniz 13. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izle!

Sen Anlat Karadeniz 13. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen ve yayınlanan her bölümüyle reytinglere damgasını vuran başarılı dizisi Sen Anlat Karadeniz Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. İzleyenleri ekran başına kilitleyen, bitmek bilmeyen aksiyon ve heyecan dolu sahneleriyle büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Sen Anlat Karadeniz'in ekranlara gelen yeni bölümünün ardından 13. son bölüm fragmanı da yayınlandı. Merakla beklenen Sen Anlat Karadeniz 13. son bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar... "Onun için canımı veririm ama ona can olamam..."

SEN ANLAT KARADENİZ 12. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Vedat'ın şikayet etmesiyle, alıkoyma ve darp suçlarından tutuklanan Tahir, o tetiği niye çekmediği konusundaki sessizliğini korumakta, Nefes'i de kendinden uzak tutmaya çalışmaktadır. Ancak Nefes'in umudu, Tahir'in inadının kırılmasına neden olur.

Vedat ise, Tahir'in esaretini kendi yararına kullanmakta, yaklaşan velayet davası için şahitlerini toplamaktadır. Velayet için hamlelerini garantiledikten sonra Nefes'e teklifini yapar; Bana gel, Tahir kurtulsun.

Nefes ise Tahir'in esaretiyle Vedat'ın baskısı arasında ezilmektedir. Ancak onu asıl yerle bir edecek şey, geçmişinden gelen büyük bir sırrın açığa çıkması olacaktır.

BİZE ULAŞIN