Sen Anlat Karadeniz 21. son bölüm tamamı yayınlandı - SAK sezon finali izle

Sen Anlat Karadeniz efsane sezon finali ile Atv’de seyirci ile buluştu! Türkiye’de televizyon ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz 21. Son bölümü (sezon finali) ile izleyenleri Atv ekranlarına kilitledi. SAK’da Karadeniz’e veda vakti… Sen Anlat Karadeniz’in Tahir’i için tercih yapmak ölümden beterdir. Diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Sen Anlat Karadeniz 21. sezon finali bölümü tamamı yayınlandı. SAK 21. son bölümü az sonra buradan izleyebilirsiniz…

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır?

BİZE ULAŞIN