Sen Anlat Karadeniz'de geceye damga vuran namaz sahnesi!

ATV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Sen Anlat Karadeniz'de; Tahir Kaleli ve Mustafa Kaleli'nin camide namaz kıldıkları sahne geceye damga vurdu, milyonları ekranlarının başına kilitledi. Tahir ile Mustafa'nın camide namaz kıldığı esnada ise Teheccüd Namazı'nın ne olduğunu merak eden Nefes'e cevap veren Osman Hoca'nın sözleri milyonlarca izleyeni duygulandırdı.

Sen Anlat Karadeniz 8.Bölüm'de neler oldu?

Karadeniz çalkalanıyor!

Nazar'ın onlara sıktığı mermi, Tahir'i yaralamasa da kalbinden vurur. Nefes'in merminin önüne atlaması, bizim deli uşağı iyice dellendirir. Bütün sülaleyi ayağa diker ve Mercan'ın intihar girişimiyle çalkalanan Karadeniz'in Nefes'e kucak açması için tedbirler alır. Ama bu tedbirlerden bir tanesi, hem Tahir'in hem Nefes'in canını çok yakacaktır.

Mustafa'nın vicdan yükü iyice ağırlaştı

Asiye vargücüyle Nefes'in ve Yiğit'in Karadeniz'e yerleşmesi için uğraşırken, Mustafa bir yandan kardeşine karşı duyduğu suçlulukla, bir yandan da yeni kurulan Sayar-Dağdeviren ittifakının sonuçlarıyla başetmeye çalışmaktadır. Tüm bu dertlerin arasında, Tahir'e vermek zorunda kaldığı bir söz, Mustafa'nın vicdan yükünü çok ama çok ağırlaştırır.

Zaafları onu Vedat'a mı götürecek?

Vedat ise, bir yandan Kalelileri batırmak için uğraşırken, bir yandan ablası Mercan'ın intihara kalkışmasının öfkesiyle yanan Nazar'a gözünü diker. Karısını ve oğlunu geri alabilmek için her fırsatı kullanmakta, Nefes'in üstüne tüm ağır silahlarıyla gitmektedir. Nefes bir yandan eski hapis hayatının yaralarını sarmaya çalışıp bir yandan yeni özgür hayatını inşa ederken, acaba fedakarlığı, onu Vedat'a götüren zaafı mı olacaktır?

BİZE ULAŞIN