Ağaoğlu’nun 2.5 milyon TL’lik keyfi

2.5 milyon TL’ye aldığı Rolls Royce Phantom otomobiliyle görüntülenen işadamı Ali Ağaoğlu “Verdiği zevki anlatmaya kelimeler yetmez” dedi

Pazartesi 04.05.2009
Son Güncelleme: Salı 05.05.2009
ABONE OL
İnşaat sektörünün gözde isimlerinden Ali Ağaoğlu’nun lüks otomobil sevdası sürüyor. Onlarca lüks aracı bulunan Ağaoğlu, önceki gün İstanbul Bebek’te yeni satın aldığı Rolls Royce Phantom Cabrio otomobiliyle objektifimize yakalandı.

‘UÇAKTAN FARKSIZ!’

Lüks otomobillerinde hep genç ve güzel sevgililerini görmeye alışık olduğumuz Ağaoğlu, pazar günü Bebek sahilinde yeni arabasının keyfini kızı Sena ile çıkardı. Ağaoğlu “Buna otomobil demek imkânsız; uçaktan farsız!.. Verdiği zevki anlatmaya kelimeler yetmez. Lüks ve hızlı otomobil çok kullandım ama bu çok başka” dedi.

KRALİÇE ONAYLADI

Dokuz ay önce Cenevre’deki otomobil fuarında gördüğü aracı o zaman sipariş verdiğini ve bugüne kadar beklediğini söyleyen Ağaoğlu, dünyada sadece bir adet üretilen yeni otomobilinin Türkiye’ye gelebilmesi için İngiltere Kraliçesi’nden onay alındığını söyledi. Ağaoğlu “Otomobil İngiliz markası Rolls Royce tarafından fuar için sadece bir tane yapılmıştı. Başka örneği olmayan aracın İngiltere dışına satılması için Kraliçe’nin onayı alındı” dedi.