Sakis ikinci kez şansını deneyecek

Yunanistan'ı Eurovision Şarkı Yarışması'nda ikinci kez temsil edecek olan Sakis Rouvas'ın ilk provasına gazeteciler ve hayranları yoğun ilgi gösterdi.

Çarşamba 06.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 06.05.2009 16:22
ABONE OL
Yarışmaya "Bu Bizim Gecemiz" adlı şarkı ile katılacak olan Sakis'e sahnede 2 erkek, 2 kadın 4 dansçı eşlik ediyor. Sakis'in vokalistliğini Kıbrıslı şarkıcı Alex Panayi yaparken, Sakis'in şovu renkli koreografi ile beğeni topladı.

Üç şarkı arasından seçilen "Bu Bizim Gecemiz", yarışmanın dikkat çeken çalışmalarınrdan birini oluşturuyor. 2004 yılında katıldığı Eurovision şarkı yarışmasında üçüncü olan Sakis, Moskova'da yarışmaya sayılı günler kala yaptığı provanın ardından düzenlediği basın toplantısında, Yunanistan'da yılın şarkıcısı seçilse bile Eurovision Şarkı Yarışması'nda yarışmanın herhangi bir şarkı yarışmasında mücadele etmekle kıyaslanamayacağını söyledi.

Moskova'da olmaktan mutluluk duyduğuna dikkat çeken Sakis, heyecanlı ancak rahat olduğunu ifade etti.

Bugünkü provasında bazı küçük sorunların olduğunu kabul eden Sakis, yarışma gününe kadar bu problemlerin giderileceğini ifade etti. Yunanistan'ın Eurovision temsilcisi Sakis ayrıca Eurovision Şarkı Yarışması'ndan sonra bu yaz Avrupa turuna çıkmayı planladığını kaydetti.