ABD'li şovmenden 100 bin dolar istedi

ABD'li şovmen Jimmy Kimmel, Başkan Obama için klip yapan Topaloğlu'nu programa çağırdı. Ünlü türkücü konuk olmak için para istedi

Perşembe 14.05.2009
Son Güncelleme: Perşembe 14.05.2009
ABONE OL
Uzaylı türkücü Mustafa Topaloğlu'nun Türkiye ziyareti için ABD Başkanı Barack Obama'ya yaptığı "Welcome to Pricedency" adlı şarkı ilgi görmeye devam ediyor. Amerikan ABC kanalında ekrana gelen "Jimmy Kimmel Live" adlı şov programı ekibi, Mustafa Topaloğlu'nu yayına çıkarmak istedi. Topaloğlu, 10 dakika konuk olacağı programdan 100 bin dolar istemekte sakınca görmedi. Bu talebini program yetkililerine ileten Topaloğlu, yapımcılardan yanıt bekliyor. Program yetkililerinin sanatçıya, menajeri aracılığıyla ulaştığı kaydediliyor.

İLGİDEN MEMNUN
Dünya medyasında gördüğü ilgiden memnun olan sanatçı "Yaptığımız işin karşılık bulması çok önemli" dedi. Kimmel daha önce Topaloğlu'nun klibini yayınlamış ve program sırasına izleyicilerle birlikte gülme krizine girmişti.

"Türklerin Modanna'sı" demişti
TOPALOĞLU'NUN klibini yayınlayan Jimmy Kimmel "Bu da Türklerin Madonna'sı... Ancak belki de dünyayı birleştirmek sanıldığı kadar iyi bir düşünce değil" demişti. Topaloğlu'nun ismini telaffuz etmekte zorlanan Kimmel'ın "herhalde sahne ismi" demesi de seyirciler arasında gülüşmelere neden olmuştu. 32 yaşındaki Kimmel ABC kanalındaki şovunu 6 yıldır sürdürüyor.