'Zor bir süreçti ama başardım'

Taksim'de 4 ay önce başına cam düşmesi sonucu yaralanan ve geçen hafta taburcu olan Ece, "En çok okulumu özledim. Herkese teşekkür ediyorum" dedi

Cumartesi 16.05.2009
ABONE OL
Taksim İstiklal Caddesi'nde başına Beyoğlu Fitaş Sineması'nın bir camının düşmesi sonucu ağır şekilde yaralanan üniversite öğrencisi Ece Turhan ve ailesi kameralar karşısına geçti. Geçen hafta taburcu olan ve kazadan 102 gün sonra basına konuşan İTÜ Çevre Mühendisliği Bölümü 1. sınıf öğrencisi genç kız yaşadığı sürecin zorlu olduğunu ifade etti. "Zorlu bir süreçti ama başardım ve bugün karşınızdayım herkese çok teşekkür ederim" dedi. En çok okulunu özlediğini dile getiren genç kız, doktorlarına teşekkür etti. Olayı hatırlamadığını belirten genç kız başına cam düştüğünü babasından "Uyandığımda babama sordum bana kafama cam düştüğünü söylediler" dedi. Turhan, gözlerindeki rahatsızlıktan dolayı kitap okuyamadığını ve tek başına yürüyemediğini belirterek az da olsa üzgün olduğunu söyledi.

DAVA AÇILDI

Ceza davası açtıklarını belirten baba İhsan Turan, "Sorumluların sebep oldukları kazanın ağırlığı kadar, örnek teşkil edecek şekilde cezalandırılması gerektiğini" dile getirdi.