Azeriler, Sandal'ı dostluk elçisi seçti

Azeri ulusal kanalı Mustafa Sandal'la yaptığı röportajı, İstanbul'dan renkli görüntülerle yayınladı. Hazar TV ünlü şarkıcıyı barış ve dostluk elçisi ilan etti

Salı 19.05.2009
Son Güncelleme: Salı 19.05.2009
ABONE OL
Mustafa Sandal son günlerde Azerilerden büyük ilgi görüyor. Ülkenin ulusal kanalı Hazar TV, iki ülke arasında köprü görevi kurması için Mustafa Sandal ile röportaj yapmak istedi ve bunun için İstanbul'a geldi. Halk anketinde en sevilen Türk sanatçı seçilen Sandal, Azeri kanal tarafından barış ve dostluk elçisi ilan edildi. Ünlü şarkıcı "Elden Ele" adlı programa verdiği röportajda, Haziran ayında çıkaracağı yeni albümünün ilk konserlerinden birini Azerbaycan'da vermek istediğini söyledi. İki ülke insanlarının dostluğunu şarkılara dökeceğini belirten Mustafa Sandal, Azerilere dostluk konserinde sesleneceğini de sözlerine ekledi.

KESİNTİSİZ YAYINLANDI

Hazar TV 45 dakika süren yayında önce İstanbul'dan renkli görüntüler yayınladı. Ardından adım adım takip ettikleri Mustafa Sandal ile yapılan röportajı kesintisiz ekrana getirdi. Ayrıca programda "Türk pop starı bizleri kardeşi ilan etti. Biz de kardeşlerimizi kendi şehirlerinde kucaklıyoruz" ifadesini kullandı.