Mardin'de yalnızlığı keşfetmiş

Mardin'i insanı sorgulatan bir şehir olarak tanımlayan Melisa Sözen, orada yalnızlığın ne kadar kıymetli olduğunu anladığını söyledi.

Cuma 22.05.2009 00:00
ABONE OL
Beyazıt Öztürk ve Meral Okay'ın sundukları 'Nası Yani?' programına, 'Bir Bulut Olsam' dizisinin oyuncuları Melisa Sözen, Engin Altan Düzyatan ve Engin Akyürek konuk oldular.

Bir süredir dizi nedeniyle vaktinin büyük bölümünü Mardin'de geçiren Melisa Sözen, kendisinde bir değişim olmasından ziyade, orada ilk anladığı şeyin yalnızlık olduğunu ifade etti.

televizyongazetesi.com'un haberine göre; "İnsanı mutsuz eden bir yalnızlıktan bahsetmiyorum" diyen Sözen, kişinin birey olarak, ruh olarak yalnız olduğunu ifade ederek "Yalnızlığın ne kadar kıymetli, ne kadar güzel, keşfettikçe ne kadar çoğaltan bir şey olduğunu ve tek başıma kalabilmeyi öğrendim" diye konuştu. Kaldıkları yeri tarif eden Melisa Sözen, "Otelin olduğu yerin önü toprak, otaban, toprak! Otelimiz böyle bir bölgenin içerisinde" diyerek orada insanın kendisini, hayallerini, isteklerini, seçimlerini sorguladığını söyledi.

Bütün mekanların çok mistik ve bir auroya sahip olduğunu anlatan Melisa Sözen, "Karşılaştığınız herkesin gözünde doğuştan gelen bir bilgi var ve insanı daha büyük bir samimiyete itiyor. Oradan ilerler, oradan devam ederseniz hem kendinizle hem insanlarla hayat kolaylaşıyor" tanımını yaptı.