Mardan Palace'ın açılışına ünlü yağdı

Cumartesi 23.05.2009
Son Güncelleme: Cumartesi 23.05.2009
ABONE OL
Hollywood Antalya'ya geldi
Antalya'nın Kundu sahilinde Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov tarafından yaptırılan 5 yıldızlı Mardan Palace Oteli'nin bugün yapılacak görkemli açılışı için dünyaca ünlü isimler Türkiye'ye geldi. Yaklaşık 1.4 milyar dolara mal olan otelin açılışına katılmak üzere Antalya'ya gelen ünlüler arasında Mariah Carey, Richard Gere, Sharon Stone, Monica Belluci, Tom Jones ve soul şarkıcısı Seal yer aldı. Kazakistan Cumhurbaşkanı Nur Sultan Nazarbayev de açılış için dün Antalya'ya geldi. İtalyan oyuncu Monica Belluci hayranlarını el sallayarak selamladı. CIP Terminali'nden çıkış yapan ünlüleri, Mardan Otel logolu Mercedes otomobillerle karşıladı. Öner ŞAN /ANTALYA

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Sharon Stone'a etten duvar
Mardan Palace'ın açılışına gelen Hollywood yıldızı Sharon Stone için Antalya Uluslararası Havalimanı CIP Terminali'nde geniş güvenlik önlemleri alındı. Mavi beyaz renklerde bir bluz giyen ünlü sanatçı için etten duvar örüldü.

Sempatik ve centilmen Gere
Hollywood'un ünlü ismi Richard Gere de dün Antalya'ya gelen isimler arasındaydı. Gere, Antalya Havalimanı CIP salonundan karşılanarak Mercedes marka otomobille otele gitti. Ünlü oyuncu sempatik ve centilmen tavırlarıyla dikkat çekti.

Seal, Türkiye'ye Heidi'siz geldi
Mardan Palace'ın açılış gecesine katılacak davetliler arasında yer alan top modelHeidi Klum'un kocası İngiliz şarkıcı Seal ise, akşam saatlerinde Frankfurt'tan İstanbul'a geldi. Seal ve Jones daha sonra Antalya'ya gitti.

'Hayranlarımı bekliyorum'
ABD'nin efsane ismi Tom Jones da Antalya'ya gitmek üzere THY'nin tarifeli seferiyle Şikago'dan İstanbul'a geldi. Jones, "Daha önce İstanbul'a hayran kalmıştım. Şimdi Antalya'yı merak ediyorum. Hayranlarımı geceye bekliyorum" dedi.