Bahar, dünyanın en seksi üçüncü kadını

Bir Alman erkek dergisi, okuyucuları arasında yaptığı anketle dünyanın en seksi 100 kadınını seçti. Ankette Bahar Kızıl üçüncü oldu

Çarşamba 04.06.2009
Güncelleme: Perşembe 04.06.2009
ABONE OL
Ünlü bir Alman erkek dergisi, okurları arasında "Dünyanın en seksi 100 kadını anketi" düzenledi. Sonuçları önceki gün yayımlanan ankette Monrose müzik grubu şarkıcılarından Türk kızı 20 yaşındaki Bahar Kızıl, üçüncü sırayı aldı. Kızıl, "ulusal şarkıcı" kategorisinde de birinci oldu.

*BAHAR KIZIL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Aynı gruptan Mandy Capristo (19) birinci olurken, ünlü kadınları geride bırakan bir diğer Türk kökenli güzel ise Fatma Mittler-Solak oldu. SRW kanalında "Kahve ya da Çay" adlı programda sunuculuk yapan Solak, dünyanın en seksi 100 kadını arasında 40'ıncı sırada yer aldı. Derginin şef redaktörü Christian Kellenberg, listenin 210 bin 973 okurun oylarıyla oluşturulduğunu belirtti. Kellenberg "Sonuçlara dikkat edeseniz, dergi okuru erkeklerin güzellik anlayışının bu yıl biraz değiştiğini fark edeceksiniz" dedi. Listede Alman top model Heidi Klum 100'üncü, Jessica Alba 95'inci, Shakira ise 92'nci sırada kendine yer buldu.