Eski âşığı yüzünden psikiyatriste gidiyor

Gönlünü Ebru Gündeş'e kaptıran Azeri işadamı Reza Zarrab, eski sevgilisi şarkıcı Günel'in "O aslında beni istiyor" açıklamaları nedeniyle bunalıma girdi

Çarşamba 04.06.2009
Güncelleme: Perşembe 04.06.2009
ABONE OL
Şarkıcı Günel'le yaşadığı aşkla magazin dünyasına giren Azeri işadamı Reza Zarrab, üç ay önce gönlünü Ebru Gündeş'e kaptırdı. Uzun çabalar sonucu Gündeş'in sevgisini kazanan Reza Zarrab, durumu kabullenmekte zorluk çeken Günel'in açıklamalarıyla perişan oldu.

HAFTADA İKİ SEANS...

Günel'in "Benimle tekrar barışmak istiyor, evime güller gönderiyor" içerikli açıklamalarından bunalan işadamı, çareyi "Hayatımdaki tek insan Ebru Gündeş'tir. Kendisinden başka kimseye çicek göndermedim. Ebru'yu seviyorum. Lütfen ilişkimizden uzak dursunlar" demekte buldu. İşte bu açıklamalar üzerine küplere binen Günel, "Ebru Gündeş'ten ayrıldı, bir araya gelmek için hatırı sayılır isimleri bana gönderdi" dedi. Ancak gelişmeler, bu açıklamalara rağmen Ebru Gündeş ile Azeri Reza Zarrab arasındaki aşkın tam gaz sürdüğünü gösterdi. Dubai'de düzenlenen konsere birlikte giden sevgililer, dosta düşmana "Birlikteyiz" mesajı verdi. Dubai'de gözlerden uzak tatil yapan sevgililer, sessizliğini korurken Günel, bir kez daha sahneye çıktı. Bir açıklama daha yapan Günel, eski sevgilisi Zarrab'ın kuaförünü basarak tüm müşterilerin önünde kendisinden özür dilediğini söyledi. Kafalarda yeni bir soru işareti oluşturan adım, işadamını bunalıma soktu. Yorgun düşen genç işadamı, çareyi profesyonel bir yardım almakta buldu. Haftanın iki günü psikaytra giden Zarrab, mutluluğunun bozulmaması için yoğun çaba gösteriyor.