Ajda'dan işlemeli mayo sürprizi

Harbiye Açıkhava'da sahne alan Ajda Pekkan, 2.5 saatlik performansıyla büyüledi. 63 yaşındaki Süperstar, seksi kostümünün yanı sıra fiziğiyle de genç kızlara taş çıkardı

Çarşamba 11.06.2009
Güncelleme: Perşembe 11.06.2009
ABONE OL
Carte d'Or ve Sabah gazetesi sporsorluğunda düzenlenen Harbiye Açıkhava Konserleri'nde önceki gece Ajda Pekkan sahne aldı. 5 bin kişi kapasiteli Harbiye Açık Hava Tiyatrosu Süperstar hayranlarına dar geldi ve konseri yaklaşık 6 bin 500 kişi izledi.

MERDİVENLER DOLDU

Konser alanındaki merdivenlerin bile dolup taştığı gecede yaklaşık 2.5 saat sahnede kalan Pekkan, performansı ile büyüledi. Sahneye dansçılar eşliğinde üzeri renkli taşlarla işlemeli bir mayo ve pareyosuyla çıkarak hayranlarına sürpriz yapan güzel sanatçının konser kıyafetleri modacı Nur Yerlitaş imzasını taşıyordu. Yeni albümünün şarkılarının yanı sıra eski parçalarını da konserde seslendiren 63 yaşındaki Ajda Pekkan, sesiyle ve danslarıyla olduğu kadar genç kızlara taş çıkaran fiziğiyle de ilgi odağı oldu. Pekkan'ın konserini izleyenler arasında Arzu Sabancı, Aslı Şen, Seren Serengil ve eşi Musa Altun, Haldun Dormen, Nevra Serezli, Nilgün Belgün, Özlem Yıldız ve eşi Sinan Serter, Burcu Güneş, Nefise Karatay da yer aldı. Geçtiğimiz aylarda bebeğini kaybeden Seren Serengil "Kötü günler geçirdim. Şimdilerde kilo vermeye çalışıyorum. Yeni projelerim var. Çocuk hâlâ çok istiyoruz" dedi.