"Rafet kızlarımı bana göstermiyor"

Pazar 14.06.2009 11:20
Güncelleme: Pazar 14.06.2009 11:40
ABONE OL
Ünlü manken Tuğba Altıntop, mahkeme kararı olmasına rağmen eski eşi Rafet El Roman'ın üç yıldır kızlarını kendine göstermediğini ileri sürerek, "Birilerinde Allah korkusu yok" dedi.

Bir kafenin açılışına katılmak için Adana'ya gelen Altıntop, eski kocası pop şarkıcısı Rafet El Roman hakkında açıklamalarda bulundu. Altıntop, mahkeme kararı olmasına rağmen Roman'ın çocuklarını üç yıldır kendisine göstermediğini söyledi. Bu yaz Rafet El Roman'ın Türkiye'ye geleceğini ve çocukları da getireceğini öğrendiğini anlatan Altıntop, "Ben Rafet ile hiçbir şekilde görüşmüyorum. Ancak bu yaz tatilinde kızlarımla birlikte Türkiye'ye gelecekmiş. İnşallah kızlarımı göreceğim. Daha önce kaç kez söz
verdi ama kızlarımı getirmedi. Bakalım bu sefer verdiği sözü yerine getirecek mi?" diye konuştu.

KADINLARIN ÇİLESİ BİTMİYOR

Mahkeme kararı olmasına rağmen bir türlü adaletin yerini bulmadığını ifade eden Altıntop, şunları söyledi: "Türkiye'de adalette bir takım sorunlar var. Mahkeme kararı olmasına rağmen çocukları göremiyorum. Türkiye'deki adalet sisteminden dolayı biz kadınların çilesi bir türlü bitmiyor. Benim çilem de üç yıldır devam ediyor, üç yılda çok acılar çektim. Ama Allah'ın bana verdiği maneviyattan dolayı ayakta kalmayı başarıyorum. İşte o kadar çileden sonra karşınızdayım. İşimi yapıyorum gülebiliyorum."

Çok acılar çektiğini hâla da çekmeye devam ettiğini söyleyen Altıntop, sözlerine şöyle devam etti: "İlahi adalete çok güveniyorum. Ama bu olayda bir yerlerde bir gariplik var. Bu olayın anlatılması en az 15 dakika alır. Ama birilerinde Allah korkusu yok. Kendisine bir sözüm yok, yapsın. Sonuçta insanlar ne yapıyorsa kendi cebine yapıyor. O da cebine bir şeyler dolduruyor. Bakalım ileride cebinden neler çıkacak göreceğiz."

Altıntop, bir gazetecinin Rafet El Roman'ın çocuklarına annesini niçin göstermediği yönündeki sorusuna şöyle karşılık verdi:

"Rafet göstermiyor. Onu bence Rafet'e sorun. Çünkü hiçbir şeyden ya da laftan anlamıyor. Laf anlayana söylenir. Ona bir şey söylemeye lüzum yok. Çünkü vakit kaybıdır. Ben onu Allah'a havale ediyorum." Kızlarıyla internet ya da telefonla görüşmesinde bir sorun olmadığını belirten Altıntop, sözlerini şöyle tamamladı: "Artık kızlarım büyüdüğü için eskisi gibi kısıtlama yapamıyor Rafet. Kızlarımla telefonda, internette görüşüyorum. Ama yüz yüze üç yıldır görüşemiyorum. Bu yaz yüz yüze de görüşürsem dünyalar benim olur."