Bebek'te tur attılar

Seksi oyuncu Seray Sever, tatil planlarına başlayan İlker İnanoğlu ile sevgilisi Özge Ulusoy ve sırra kadem basan şarkıcı Ayşe Hatun Önal Bebek sokaklarında dolaşırken görüntülendi.

Çarşamba 24.06.2009 10:11
Güncelleme: Çarşamba 24.06.2009 10:30
ABONE OL
Seksi oyuncu Seray Sever, önceki gün Bebek'te mini elbisesi ve dondurmasıyla objektiflere takıldı.

Prodüksiyon şirketi kurduktan sonra dizi tekliflerini askıya aldığını belirten Sever, "Gece-gündüz
çalışıyorum. Patron olmak gerçekten zormuş" dedi.TATİLDE ABD YOLCUSU

Seray Sever, tatil planlarıyla ilgili şunları söyledi: "Bu yıl yurtdışında tatil yapmak istiyorum. Belki de arkadaşımın yanına Amerika'ya gidip, birkaç hafta kafamı dinleyebilirim. Orada bikinili fotoğrafımı çekmek için peşime takılan paparazziler yok!"

UFUKTA EVLİLİK YOK, TATİL VAR!

'Arka Sokaklar' dizisinin sezon finalinin çekilmesiyle, tatil planlarına başlayan İlker İnanoğlu ile sevgilisi Özge Ulusoy; önceki gün Bebek'te yürüyüşe çıktı. İlker Bey'le buluşmadan önce dondurmacıya uğrayan Ulusoy, vücudunun formda olmasını spora borçlu olduğunu söyledi. İlker İnanoğlu ise gazetecilerle sohbet ederken şu bilgileri verdi: "Arka Sokaklar'a gelecek yıl da aynı kadroyla devam edilecek. Sezon finalini çektikten sonra iyice tatil havasına girdik. Özge ile kısa bir Amerika seyahatine çıkacağız. Henüz ufukta evlilik yok."

AYŞE HATUN ORTAYA ÇIKTI

Geçtiğimiz yıl 'Sustuysam' adını verdiği elektronik altyapılı albümünü çıkardıktan sonra sırra kadem basan şarkıcı Ayşe Hatun Önal; önceki gün Bebek'te dolaşırken görüntülendi. Sırtında tenis raketlerinin bulunduğu çantasıyla Bebek sokaklarında gezinen eski manken, Lulu's Cafe'de yemek yedi.