Hayır kıskanmıyoruz

'İkoncan' lakaplı sosyetik güzeller Deniz Berdan ve Ivana Sert'in kocaları, eşlerinin her yerde ilgi odağı olmasından şikâyetçi değil

Pazar 28.06.2009
Güncelleme: Pazar 28.06.2009
ABONE OL
Son dönemde kendilerinden "ikoncan" olarak söz edilen sosyetik güzeller Deniz Berdan ve Ivana Sert, her yaz olduğu gibi bu yaz da tatil mekânlarının gözdesi. Bodrum'da eşleriyle birlikte tatil yapan iki sosyetik güzel, ilerleyen yaşlarına ve anne olmalarına rağmen düzgün fizikleri ve seksi bikinileriyle yine tüm bakışları üzerlerine çekmeyi başarıyor. İkoncanların seksi tavırlarından ve her gittikleri yerde ilgi odağı olmalarından eşleri ise şikâyetçi değil. 10 yıldır Deniz Berdan'la mutlu bir evlilik yaşayan iki çocuk babası Haluk Berdan, "Eşinizi kıskanmıyor musunuz" sorusunu kendinden emin şekilde yanıtladı: "Neden kıskanayım ki! Benden daha yakışıklısı var mı?" Eşinin cevabı üzerine konuya giren Deniz Berdan, Haluk Berdan'ın da ifadesini şu sözlerle destekledi: "Tam tersi: Asıl ben Haluk Bey'i kıskanıyorum; o beni kıskanmıyor." 6 yıldır Türkiye'de yaşayan Sırp asıllı manken Ivana Sert ile evlenen ve bu ilişkiden Ateş adlı 4 yaşında bir çocukları olan Yurdal Sert de aynı soruyu aynı özgüvenle yanıtladı: "Eşime çok güveniyorum, o yüzden kıskanmıyorum. O zaten nerede, nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilir. Bu nedenle fazla abartılmadığı sürece hiçbir sıkıntı yok."

'ERTESİ GÜN UNUTUYORUM'
Sohbetimizde gazetelerde çıkan haberlere de farklı bir yorum getiren Haluk Berdan "Gazetelerde ve dergilerde yayımlanan haberleri ilk okuduğumda biraz sinirleniyorum fakat ertesi gün her şeyi unutuyorum" diye konuştu. Sempatik çiftin hemen her akşam Türkbükü'nde gezintiye çıkarak aşklarını tazelemeleri dikkatlerden kaçmıyor.