Gösterimdeki bu filmleri kaçırmayın

Transformers: Yenilenlerin intikamı
(Transformers: Revenge of the Fallen):
Soluksuz bir aksiyon... Otobotlar ile Deseptikonlar arasındaki çözümsüz mücadelede insanlık biraz şamar oğlanına dönse de insan üstü bir 'yaratık' olduğu konusunda uzmanların hem fikir olduğu Megan Fox, aksiyon ritminin düştüğü sahnelerde 'büyülü gerçekçilik' etkisiyle filmden kopmanıza kesinlikle imkân vermiyor! (Yönetmen: Michael Bay, Oyuncular: Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Matthew Marsden, Ramon Rodriguez)

Hain (Traitor):
Günümüz dünyasından bir politik aksiyon macera. 11 Eylül sonrası Hollywood'un İslam dünyasıyla ilgili fikir beyan ettiği filmlerden biri. Benzerlerinden daha makul laflar eden filmin özelliği ise başroldeki Don Cheadle oynadığı rol. Kahramanımız Müslüman. Ama şimdilik! (Yönetmen: Jeffrey Nachmanoff, Oyuncular: Don Cheadle, Guy Pearce ve David Hoberman)

Aşk Ateşi (The Burning Plain):
Bu macera ve aksiyon trafiği arasında nefes almak isteyenlere Paramparça Aşklar ve Köpekler, 21 Gram ve Babil gibi filmlerin senaristi Guillermo Arriaga'nın ilk yönetmenlik denemesi şiddetle tavsiye edilir. Son dönem keşişen hikâyeler filmlerinin ağır abisi, bu sefer sert bir vicdani hesaplaşmanın ortasına atıyor seyirciyi. Kan, romantizm, intikam, aşk, ölüm filmde bir araya gelip tokat gibi 'patlıyor' bizden uyarması... (Yönetmen: Guillermo Arriaga, Oyuncular: Charlize Theron, Kim Basinger, Jennifer Lawrence)

Terminatör: Kurtuluş (Terminator: Salvation):
Her ne kadar üçüncü film bir hayalkırıklığı olsa da, Terminatör efsanesine bir şans daha vermemek olmaz. Ne de olsa hayal dünyamızda emeği var! Efendim kıyamet kopmuş, makineler çekirdek gibi çıtlıyor insanları... Ama John Connor buna izin vermiyor! (Yönetmen: McG, Oyuncular: Christian Bale, Anton Yelchin, Sam Worthington, Moon Bloodgood)

BİZE ULAŞIN