Sezen'le aramıza yaratık girdi

Süperstar Ajda Pekkan, Sezen Aksu ile aralarındaki mesafenin nedenini açıkladı.

Ajda Pekkan, 'Kardeş gibiyiz' dediği Sezen Aksu ile bir dönem arasındaki mesafeyi yaratanlara 'yaratık' dedi.

televizyongazetesi.com'un haberine göre; bir programa konuk olan Ajda Pekkan, şimdilerde aralarından su sızmayan Sezen Aksu ile bir dönem bazı kişiler yüzünden mesafeli olduklarını söyledi.

AJDA PEKKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

SEZEN AKSU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

TATİL GÜNLÜĞÜ İÇİN TIKLAYINIZ...
"Aradaki yanlış insanların bizi kopartmalarından, kopartmak istediklerinden dolayı yanlış tanıdık birbirimizi" diye konuşan Ajda Pekkan, "Bir dönem mesafeli duruyordunuz" sözlerine "O nedenlerle belki ama biz onu çoktan kırdık" yanıtını verdi.

Aralarına giren kişilerle ilgili net bir bilgi vermekten kaçınan Ajda Pekkan, "Menajerler mi, müzisyenler mi?" şeklindeki soruya da "Hayır değil, yaratıklar" diyerek "O yaratıklardan bir tanesi çoktan öbür dünyayı boyladı" diye konuştu.

Aralarında yapıcı anlamda iletişim sağlamaya çalışan kişiler de olduğuna değinen Ajda Pekkan, Sezen Aksu ile buzları kırmalarındaki en etkili ismin yönetmen Ayşe Ersayın olduğunu belirtti. Sezen Aksu ile barışmak için ilk adımı kendisinin attığını da sözlerine ekleyen Ajda Pekkan, "Sezen'le belki aynı anneden doğmadık ama çok kardeş gibiyiz. Sevgilerimiz de hissettiklerimiz de yaşadıklarımız da hayvan sevgimiz, insanlara acımamız, yani çok duyarlı insanlarız. O yüzden de sanatçıyız" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN