Kayacı'ya filmli tehdit

Manken Aysun Kayacı'yı "Yapacağım filmle seni rezil etmemi istemiyorsan bana 100 bin dolar ver" diyerek tehdit ettiği öne sürülen bir kişi, gözaltına alındı

Ünlü manken ve oyuncu Aysun Kayacı'yı tehdit ettiği iddia edilen H.Ö.T. adlı şahıs yakalandı. Kayacı 21 Mart'ta İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na şikâyet dilekçesi vererek tehdit edildiğini kaydetmişti. Kayacı, kendisini arayan kişinin "Hayat hikâyeni çekeceğim. Filmde öz babana da rol vereceğim. Onun kızı rolünde oynayan kişi genelevlere düşüp, hayat kadını olarak geçimini sağlayacak. Filmin çekilmesini istemiyorsan 100 bin dolar ver" dediğini savundu. Dilekçenin polise gönderilmesinin ardından harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, H.Ö.T'nin Kayacı'yı telefonla aradığını belirledi. Ünlü mankenin şikâyeti üzerine harekete geçen polis, şahsı suçüstü yakalamak için ikinci kez telefon açmasını bekledi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...


BAŞKASINI DA TEHDİT ETMİŞ

Ancak bekleyişe rağmen aramayan şahsın, düzenlenen operasyonla gözaltına alınmasına karar verildi. Polis zanlıyı, Yalova'daki yazlığında yakaladı. H.Ö.T., hakkındaki suçlamaları kabul etmedi. Zanlının başka kişilerden de Kayacı'yla film çektiğini ve kendilerine de rol verebileceğini söyleyip para sızdırdığı öne sürüldü.
BİZE ULAŞIN