Havluyla kamuflaj

Güzide Duran, mimar Adnan Aksoy ile evlendikten sonra yeni bir hayata adım attı.

Havluyla kamuflaj
Bu da Güzide Duran reformu! Bir dönem podyumların en cesur mankenlerinden biri olan Duran, evlendikten sonra hayatını yeniden şekillendirdi. Önce podyuma veda etti, doğum yaptıktan sonra da evinin kadını oldu. Şimdi medyanın görüntü almasından bile rahatsız. Duran, Bodrum tatili sırasında objektiflerden kaçmak için kaldığı Hamak Otel'de iki loca kiraladı. Eşi de perdeleri sıkı sıkı kapattı. Güzide, mayosunu da havluyla gizledi.Düğünü de gizli yaptılar

Güzide Duran-Adnan Aksoy çiftinin geçen yılki düğünleri de kapalı kapılar ardında yapılmıştı. Çift, Çırağan Sarayı'nda kimseye haber vermeden sadece 25 kişinin katıldığı bir törenle evlenmiş, medyanın görüntü almasını önlemek için özel bir güvenlik şirketiyle anlaşmıştı. Çift, tek kare resimlerini bile medyaya dağıtmamıştı.

* * *
Beline havlu doladı fazlalıkları sakladı
İşadamı Adnan Aksoy ile evlendikten sonra hemen anne olan eski manken Güzide Duran, Çeşme'de açtığı yaz sezonuna Bodrum'da devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Gündoğan'daki Hamak Otel'de iki loca kapatan Aksoy ve Duran bol bol denize girdi. Doğum kilolarından kurtulamadığı için sürekli beline havlu sararak dolaşan Güzide Duran, fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız oldu. Çift, gün boyu gölgede oturup arkadaşları ile sohbet ederken, bebekleri yanlarında değildi.

BİZE ULAŞIN