Haber turu-1

Denizden iki erkek cesedi çıktı
FATİH'TE
dün Samatya ve Cankurtaran sahillerinde 2 erkek cesedi bulundu. Samatya sahilinde yüzmek için denize giren Uğur ismindeki madde bağımlısı gencin gözden kaybolduğunu fark eden vatandaşlar polisi aradı. Olay yerine gelen polis 1 saat süren aramanın ardından cesedi buldu. Cankurtaran'da ise deniz yüzeyinde yüzü parçalanmış bir ceset bulundu. 35-40 yaşlarında olan ve üzerinden kimlik çıkmayan şahsın intihar ettiği sanılıyor.
Erdoğan YAPIK

İETT Genel Müdürlüğü'ne Baraçlı getirildi
İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İETT Genel Müdürlüğü'ne Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Hayri Baraçlı'nın atandığını bildirdi. Topbaş atamayla ilgili "İnanıyorum ki başarılı olacak. İETT'de görev yapan diğer mesai arkadaşlarımızın destek vereceğine inanıyorum. Yapılan bu hizmetler İstanbul için"dedi. SABAH

Motordan atladı tecavüzden kurtuldu
TATİL
için Erdek'e gelen 20 yaşındaki M.O, barda tanıştığı 4 kişi tarafından motosiklet ile kaçırıldı. Tecavüz amacıyla kaçırıldığı sanılan M.O. hareket halindeki motordan atlayarak yaralı kurtuldu. M.O.'yu kaçırmaya kalkan 4 kişi yakalanırken, genç kızın daha önce de Erdek'te tecavüze uğradığını söylemesi üzerine F.K. ile K.Y. de gözaltına alındı.
SABAH

BİZE ULAŞIN