Boğaziçi Köprüsü'nde masa tenisi

Boğaziçi Köprüsü'nde yapılacak gösteri maçı nedeniyle köprü trafiğe kapatılacak.

Avrupa-Asya All Stars serisi masa tenisi etkinliği kapsamında 26 Temmuz Pazar günü Boğaziçi Köprüsü'nde yapılacak gösteri maçı nedeniyle köprünün Avrupa yakasından Asya yakasına gidiş yönü, saat 07.00-07.30 arasında trafiğe kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 26 Temmuz Pazar günü Boğaz Köprüsü'nün üzerinde Avrupa–Asya yönü güzergahında saat 07.00-07.30 arası yapılacak gösteri maçı nedeniyle bu istikametin trafiğe kapalı olacağı bildirildi.

Açıklamada, gösteri maçı süresince Boğaziçi Köprüsü'nde trafik akışının Asya yakasından Avrupa Yakasına geliş istikameti yönünde sağlanacağı, bir şeridin Avrupa'dan Asya'ya geçişler iki şeridin ise Asya'dan Avrupa'ya geçişler için kullanılacağı kaydedildi. Bu arada Barbaros Bulvarı'ndan D-100 karayoluna katılımın da trafiğe kapatılacağı belirtildi. Boğaziçi Köprüsü'ndeki gösteri maçı, 10-11 Kasım tarihleri arasında Haldun Alagaş Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilecek dünyanın en iyi 5 Asyalı sporcusu ile 5 Avrupalıyı karşı karşıya getirecek şölen öncesinde tanıtım amacıyla organize edilecek.

Çinli Lui Guoliang ile Avusturyalı Werner Schlager'i karşı karşıya geleceği karşılaşma Boğaziçi Köprüsü'nün tam ortasında yapılacak.
BİZE ULAŞIN