Sinemalarda bu hafta

* Gösterimdeki filmlerin seanslarını ve fragmanlarını görmek, filmlerle ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için TIKLAYIN

Hayalet Sevgililerim
(Ghosts of Girlfriends Past)

Yönetmen: Mark Waters
Oyuncular: Matthew McConaughey, Jennifer Garner, Michael Douglas, Emma Stone
Tür: Romantik komedi
Malum bu aralar evlilik in, özgür takılmak out... Bu durum anlaşılan ABD'de de böyle. Hızlı çapkınımız, eski kız arkadaşının yardımıyla gerçeği görüyor. Kıssadan hisse; âşık olmak, ciddi bir ilişki yaşamak gibisi yok!

Devlet Sırrı
(Secret Defense)

Yönetmen: Philippe Haim
Oyuncular: Gerard Lanvin, Vahina Giocante, Nicolas Duvauchelle
Tür: Politik macera
Fransızların da bir istihbarat servisleri varmış ve meğer CIA gibi algılanmak içlerinde bir uhde olarak kalmış. Devlet Sırrı, yıllarca Hollywood'un CIA operasyonlarını anlattığı filmlerin Fransız versiyonu. Filmden çıkan sonuç: Fransızlar ekip çalışmasına yatkın değiller ve yeni Sophie Marceau'larını da bulmuşlar: Vahina Giocante.

Dehşetin Soluğu
(Humans)

Yönetmen: Jacques O. Molon, Pierre Thevenin
Oyuncular: Lorant Deutsch, Sara Forestier, Dominique Pinon,
Tür: Korku, macera
Bilim insanlarının hayatlarının çok zor olduğunu düşündüren bir film. Kafayı Homo Sapienslere, Neandertallere takan bu bilimci arkadaşların macerasından bu sonuç çıkıyor. Akademide gerçekten hayati bilgiler de öğretiliyormuş!

Vizyondayken kaçırmayın!
Buz Devri 3'ü, izleyenler ziyadesiyle memnun. Buz Devri'nin irili ufaklı kahramanları, dinozorlar diyarında döktürüyor açıkçası. Ömrünü meşe palamudu delisi olarak geçiren Scrat'ın aşk macerası ise filmin sürprizi... Bir diğer sürpriz ise filmin üç boyutlu olması... Bizce en boyutlu halini tercih edin!

BİZE ULAŞIN