Erol Evgin, Ajda'nın damarına basıyor

Daha önce "Benimkiler Ajda'nın bacaklarından taş" diyen Evgin, "Sanat yaşamımda 40 yılı geride bıraktım. 41'inci yılımda şort giyeceğim" ifadesini kullandı

Ünlü sanatçı Erol Evgin, Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde müzikseverlere muhteşem bir gece yaşattı. Sanat hayatında 40'ıncı yılını geride bırakan Evgin, söylediği şarkıların yanı sıra yaptığı esprilerle de alkış topladı. Nilüfer'in sahnede kostüm değiştirmesini ve Ajda Pekkan'ın mayo ile konser vermesini yorumlayan Erol Evgin, SABAH'a verdiği röportajdaki, "Ajda son konserde mayo giydi dikkatleri çekti. Ben de 23 Temmuz'daki konserde şort giyerim, benim bacaklarım Ajda'nınkilerden daha taş" açıklamasını hatırlattı. Bacaklarını gösterme vaadini ertelediğini belirten Evgin, "Bu gece bu tarzda bir şey yapmayı düşünmedim. Kendimi 41'inci yılıma saklıyorum" dedi.

ÜNLÜ İSİMLER DE İZLEDİ
Konseri izlemeye gelenler arasında yönetmen Çağan Irmak ve Şebnem Schaeffer da vardı. Konsere annesi ile birlikte katılan güzel manken giydiği göbek dekolteli bluz ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
BİZE ULAŞIN