Şenay Akay'a sürpriz yaşgünü partisi

Ünlü manken Şenay Akay, 30. doğum gününü önceki akşam Sortie'de dostlarıyla kutladı.

Aysun Kayacı, Ebru Destan ve Ebru Güzel'in Sortie'de hazırladığı sürpriz parti Akay'ı çok duygulandırdı. Parti öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ebru Destan, " Bugün doğum günü partisi yapacağımızdan Şenay'ın haberi yok, ona sürpriz olacak" dedi.

ŞENAY AKAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

DENİZ İSTEDİ YAPTI

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden Deniz Akkaya'nın hamileliğini de değerlendiren Destan, "Ben Deniz'in sevgilisinden ayrılmamak için çocuk yapacağına inanmıyorum. Deniz sevmeseydi, istemeseydi böyle bir şeyi yapmazdı. Zaten bebek de ilişkilerinin sürecinde olmuş bir şey" diye konuştu.

Parmak arasına yaptırdığı 'Love' dövmesiyle dikkat çeken Destan, "Aşk evliliği yapmak istediğim için bu dövmeyi yaptırdım. Bu kadar açı çekeceğimi hiç sanmıyordum. Sanki parmak arama bu dövme yapılırken canımdan can gitti. Bu dövmenin üzerine de yapmak istediğim aşk evliliğinin alyansını takacağım" dedi. Bütün konuklar gelince Akay ve dostları pasta kesti. Çok mutlu olan Şenay Akay " Gerçekten beklemediğim bir doğum günü oldu. Bugün bazı arkadaşlarım beni aramadı, ben de bir bildikleri vardır diye düşünmüştüm, meğer hepsi buradaymış" dedi.

BİZE ULAŞIN