'O ekmeğimle oynayan biridir'

Ferhat Göçer'in ekmeğiyle oynadığını öne süren Cenk Eren, "İyi bir şarkıcı ama kötü bir insandır" dedi.

Perşembe 30.07.2009 11:16
Güncelleme: Perşembe 30.07.2009 11:29
ABONE OL
'Aramızda Kalmasın' programına konuk olan Cenk Eren, aynı yaş ve kulvarda olan sanatçıların birbirlerini kıskandıkları ve dost olabilmelerinin imkanı olmadığını söyledi.

CENK EREN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

FERHAT GÖÇER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

televizyongazetesi.com'un haberine göre; Eren, programda Ferhat Göçer'i hedef alan açıklamalarıyla dikkat çekti. İşte Eren'in açıklamaları:

* Rekabet eden kişiler arasında dostluk olmaz. Kendi kulvarımda mesleğindeki başarıdan dolayı Ferhat Göçer'i kıskanırım, işinde iyidir. Biz ayrı yaş grubuyuz ama aynı şekilde şarkı söyleriz. İyi şarkıcıdır ama kötü insandır.

* O ekmekle oynayan biridir. Her bulunduğum ortamda benim ekmeğimle oynadığı için hayatım boyunca onu affetmeyeceğim.

KAVGACI GÖSTERİLİYORUM

* Benim sahne almamı önleyip, önlemediğini bilmiyorum. Ama benimle ilgili yaptığı konuşmaları öğrendim. Ona sordukları zaman 'Bu konularda konuşmak istemiyorum' diyor ama başka zaman, başka bir yerde konuşuyor. Mesela; İstinye Park'ta, benim en iyi arkadaşlarımla konuşmuş. Ama kavgacı durumundaki kişi, yine benim.

* Ben onun gibi kameraların arkasında atıp tutup, kameraların önüne gelince de 'Benim onunla bir problemim yok ki' demiyorum. Ankara'da 'Siyaset Dergisi'nin gecesinde aynı masada ikimize de yer ayrılmasına karşılık, önümdeki aynadan Ferhat Göçer'le Ömür Gedik'in bizim masaya yaklaştığını gördüm. Ancak beni görünce oturmaktan vazgeçti. Benimle problemin yoksa niye gelip oturmuyorsun? Ben yine de 'Adam çok iyi şarkıcı' diyorum. Başka bir şey söylemiyorum.